Barna sumСьогодні в Тернопільському окружному адміністративному суді, що на вул. Кн. Острозького, 20, мають відбутися слухання в справі проти голови Тернопільської ОДА Степана Барни.
Позивачем у справі є екс-голова Шумської РДА, свободівець Василь Габор, співпозивачем – депутат облради від Во “Свобода” Олександр Башта, пише TopNews.
У своєму позові вони просять притягнути до адміністративної відповідальності голову Тернопільської обласної державної адміністрації Барну Степана Степановича відповідно до ст. 172-7 Кодексу України “Про адміністративні правопорушення” та зобов’язати його усунути конфлікт інтересів, який полягає в суміщенні посади голови обласної державної адміністрації з діяльністю депутата обласної ради, згідно ст. 10 Закону України “Про державну службу”.
Відповідно до п.2.3 ст. 10 “Закону України “Про державну службу” державний службовець не має права: суміщати державну службу із статусом депутата місцевої ради, якщо такий державний службовець займає посаду державної служби категорії “А”.
Слухатиме справу суддя Ольга Володимирівна Чепенюк. Нагадаємо, саме ця суддя Тернопільського окружного адмінсуду в грудні 2013-го заборонила у період з 10.12.2013 р. по 07.01.2014 р. проводити мирні зібрання за місцезнаходженням державних установ, а саме: Тернопільської ОДА, прокуратури Тернопільської області, прокуратури міста Тернополя, УМВС України в Тернопільській області, Управління Служби безпеки України в Тернопільській області та на прилеглих до них територіях.

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter