sudДо Тернопільського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася жителька Бережан Олена Микитенко (ім’я та прізвище змінено з етичних міркувань) із заявою про надання їй безоплатної вторинної правової допомоги, що передбачає представництво інтересів на досудовому слідстві та в суді, як потерпілої в кримінальному провадженні.
Зі слів заявниці з’ясувалося, що 6 жовтня 2015 року, близько восьмої години ранку, колишній зять, перебуваючи в її квартирі, на грунті особистих неприязних стосунків з екс- дружиною, під час сварки побив колишню тещу. Медики зафіксували в жінки синці на лівому плечі, правій грудній залозі, передній черевній стінці і лівій стопі, що кваліфікується як легкі тілесні ушкодження.
У результаті вивчення поданих Оленою Микитенко документів підтвердився факт відкриття кримінального провадження щодо спричинення заявниці легких тілесних ушкоджень.
За дорученням місцевого центру від 16 листопада 2015 року № 57 у справу вступила адвокат Віра Шарапова для представництва та захисту інтересів клієнтки, як потерпілої у кримінальному провадженні.
Адвокату вдалося довести у суді винуватість зятя Олени Микитенко у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України – умисне легке тілесне ушкодження.
Суд призначив засудженому покарання у вигляді штрафу – 50-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень, та стягнув на користь потерпілої 1,5 тисячі гривень моральної шкоди.
До уваги громадян! Жителі Тернопільської області, які потребують безоплатної вторинної правової допомоги, можуть звертатися за такими адресами:
м. Тернопіль – вул. Шпитальна, 7,
м. Кременець – вул. Шевченка, 59А,
м. Чортків – вул. Шевченка, 54.
Отримати відповіді на запитання, які стосуються безоплатної правової допомоги, можна, зателефонувавши на єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter