111111111До Тернополя учора повернулися близько 20 воїнів зонального відділу Військової служби правопорядку, які з початку року виконували завдання у зоні проведення АТО на Донбасі, повідомили в Західному регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України. Вшанувати військовослужбовців, котрі служили на Луганщині, прибули представники облдержадміністрації, міської ради, духовенства, місцевих бізнес-кіл та благодійних організацій.
За словами начальника Тернопільського зонального відділу ВСП полковника Івана Бугая, у зоні АТО військовослужбовці виконували завдання щодо боротьби з диверсійно-розвідувальними групами бойовиків, дотриманням військової дисципліни та правопорядку серед військовослужбовців Збройних Сил України та співпрацювали з місцевим населенням, що проживає у районі конфлікту.
– Наші військовослужбовці з початку проведення АТО з 2014 року беруть безпосередню участь на сході України. Цього разу вони вчергове з честю виконали поставлені завдання та живими-здоровими повернулися до рідних домівок, – зазначив полковник Іван Бугай.
За сумлінне виконання службових обов’язків низку військовослужбовців було заохочено, нагороджено грамотами й відзнаками.
Фото – Василя Лабая

 

 

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter