zhinka i mistoЛітературний вечір «Жінка і Місто» за участю письменниць Мар’яни Савки та Оксани Луцишиної відбудеться 22 червня у “Бункермуз”.
Ці дві жінки у нашому місті розмовлятимуть не лише про нову книжку Оксани – «Любовне життя», що вийшла у «Видавництві Старого Лева» (Мар’яна – його головний редактор і співзасновник), а й про роль жінки у великому місті і вплив суспільних норм, політичних реалій та хижацьких законів мегаполіса.
Тема жінки та міста особливо близька учасницям зустрічі. Маряна Савка народилася у Копичинцях, але вже багато років мешкає у Львові. Оксана Луцишина з Ужгорода переїхала до США.
У романі «Любовне життя» місто постає якщо не головним героєм, то основним каталізатором, що впливає на життя мешканців. Дія відбувається тут і зараз: сучасні жінки у великому мегаполісі з усіма його принадами та недоліками. «Це роман про жінку, як шукає дім у чужому місті, в якому вона не вкорінена, – розповідає Оксана Луцишина. – Пошук дому – завжди драматична тема у сучасному світі, де переміщення з різних причин – заробітчанство, війни, та і просто пошук можливостей – стало ледве не знаком доби. Як навчитися впускати у себе чуже місто, аби воно не зруйнувало тебе, і навчитися любити його і його людей – про це я намагалася написати у цій книзі».
Розпочнеться літературний вечір о 18-й, триватиме орієнтовно дві години.

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter