voin pla4e83 військовослужбовці з Тернопільщини загинули за час проведення АТО. За офіційними даними ЗСУ, на сьогодні один наш земляк вважається безвісти зниклим, а двоє перебувають у полоні.
«Ми знаємо, де вони знаходяться, ми знаємо, в якому вони стані, і я думаю, що найближчим часом, це залежить не стільки від нас, скільки від роботи Служби безпеки України, але вони в списках на обмін і, як тільки у нас буде можливість, ми зможемо наших хлопців забрати», – запевнив ІНТБ начальник Управління військово-цивільного співробітництва ЗСУ Олексій Ноздрачов.
За роки АТО територіальну цілісність країни захищали понад три тисячі бійців з Тернопільщини.
За інформацією ТОДА, 53 повернулися з війни інвалідами. До Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, в Тернопільській області внесено 3157 громадян, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України на Сході. 121 особа отримала право на пільги, як член сім’ї загиблого ветерана війни.
На зустрічі із представниками ЗСУ, військкоматів, місцевої влади та громадськості, родичі військовослужбовців та волонтери мали змогу обговорити питання, які їх найбільше хвилюють.

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter