1002061Протягом січня-травня 2016 року обласним центром зайнятості працевлаштовано 9646 осіб, з них 4825 –  зі статусом безробітного. Понад 1,7 тис. осіб брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру. Після закінчення таких робіт постійні місця праці отримали понад 200 безробітних. Про це повідомила заступник директора ОЦЗ Олександра Островська.
Одноразову допомогу з безробіття для організації підприємницької діяльності надано 101 особі.
2148 безробітних проходили професійне навчання або підвищували кваліфікацію за 185 професіями. Після його закінчення вже працевлаштовано 90% осіб зі статусом безробітного.
Найбільшою була потреба у електрогазозварниках, кухарях, перукарях, продавцях продовольчих і непродовольчих товарів, трактористах-машиністах сільськогосподарського виробництва, операторах котельні. 256 безробітних жителів Тернопільщини підвищували кваліфікацію на курсах цільового призначення за сільськогосподарськими напрямками в Івано-Франківському та Рівненському центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості України.
Цьогоріч обласна служба зайнятості продовжувала роботу з видачі безкоштовних ваучерів для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці деяких категорій громадян. 11 осіб віком старших за 45 років зараховано в навчальні заклади України за спеціальностями: «Автомобільний транспорт», «Комп’ютерна інженерія» та «Водій навантажувача».
До слова, ваучер на навчання видається за визначеними 42-ма професіями та спеціальностями.

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter