gryvniКременецька прокуратура поновила трудові права мобілізованого мешканця району, який наразі проходить військову службу в зоні дії АТО.
Встановлено, що у січні цього року співробітники Кременецького відділу поліції ГУ НП в Тернопільські області необґрунтовано відмовили учаснику АТО у внесенні до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей про невиплату йому зарплати місцевим підприємцем. Роботодавець, що працює в галузі перевезень, порушуючи ст. 139 Кодексу законів про працю України під час перебування мобілізованої особи в Збройних Силах України, не виплачував йому середньомісячного заробітку. З метою поновлення прав учасника АТО Кременецька прокуратура зареєструвала кримінальне провадження та розпочала досудове розслідування за ч. 1 ст. 175 КК України стосовно приватного підприємця
Під час досудового розслідування приватний підприємець повністю погасив борг зі заробітної плати, що перевищував 8 тисяч гривень, перед мобілізованим водієм, повідомила прес-служба прокуратури області.

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter