medПонад тисячу гривень втратила 82-річна тернополянка через власну наївність. Жінка збиралася придбати дешевий мед, а натомість впустила до хати злодія.
Про неприємність правоохоронцям повідомив син потерпілої. Як з’ясувалося, до пенсіонерки близько обіду у двері подзвонив невідомий. Чоловік продавав мед за дуже привабливою ціною – просив лише 50 гривень за трилітрову банку продукту. Жінка погодилася купити. Заплатила продавцю, та ще й обміняла йому “грубі” купюри. Коли незнайомець пішов, жінка помітила, що зі сховку у шафі пропали 1200 гривень. Зателефонувала сину, а той звернувся в поліцію.
Шахраї будь-яким способом намагаються потрапити до житла, аби викрасти цінні речі та гроші, тому не впускайте до власного житла невідомих осіб. Якщо все ж впустили, ніколи не залишайте без нагляду, а тим більше – не витягуйте при непроханих гостях гроші зі сховку, не дозволяйте їм ходити по квартирі. Якщо ті настирливо пропонують якісь послуги чи товар – телефонуйте 102!
Жертвами пройдисвіти найчастіше обирають саме пенсіонерів та людей похилого віку, оскільки ті найдовірливіші. Тому працівники поліції радять розповісти батькам, бабусям, дідусям про подібні шахрайські схеми. Якщо ж ви потрапили у пастку до шахраїв, не зволікаючи, телефонуйте 102.

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter