ITW SystemspПро влаштування енергоефективних систем зовнішнього освітлення в області йшлося під час робочої зустрічі голови облдержадміністрації Степана Барни з представниками компанії ITW Systemsp.
Як повідомили в управлінні розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження облдержадміністрації, ITW Systemsp спеціалізується на розробці та впровадженні комплексних проектних рішень у сфері енергоефективного світлодіодного освітлення для промислового, комерційного та муніципального секторів.
Головний офіс компанії розташований в США, представництва – в Німеччині, Польщі, Словаччини, Естонії. Розробка і виробництво світлодіодного обладнання є і в Україні.
На нараді визначили шляхи співпраці з підприємствами області та органами місцевого самоврядування у розробці та реалізації енергозберігаючих проектів.
«Ми зацікавлені у реалізації проектів у сфері енергоефективності та енергозбереження, – наголосив Степан Барна. – Тому, надіюся, підприємствам краю вдасться налагодити тісну співпрацю з ITW Systemsp».

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter