tabir MNKМолодіжний патріотичний табір «Лисоня» в рамках освітнього проекту «Курс Вільних Людей» 4-6 липня відбудеться на Тернопільщині. Організовує його ГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес” за сприяння Департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ТОДА.
«Лисоня» – це табір для активної молоді віком 16-24 роки, яка хоче вчитися, діяти і творити зміни в своєму оточенні та державі. Його програма спрямована на всебічний розвиток особистості, утвердження національних цінностей та активної життєвої позиції. Тож учасниками табору можуть стати всі молоді люди, які дійсно хочуть змінюватися та змінювати Україну. Як бонус, це чудова можливість відчути неймовірну атмосферу табору, відпочити та знайти нових друзів з різних куточків країни.
У програмі: лекції з актуальних тем,дискусії, ділові ігри, перегляд фільмів, вечори біля багаття,смуги перешкод, спортивні та командні ігри.
“Цей табір можна назвати стартовою платформою для молодих людей, які хочуть в майбутньому займатися громадською роботою та розбудовувати нашу державу. Тим більше, що такий формат заходу є легким для сприймання: що може бути краще, ніж вчитися відпочиваючи. Нагадаю, що це лише один із заходів “Курсу Вільних Людей”. Далі учасників чекатимуть практичні семінари та реалізації власних ініціатив”, – говорить співорганізатор заходу, член МНК Оксана Корінь.
Подібні табори також проведуть у Львові, Києві та Сумах.
Щоб стати учасником, потрібно зареєструватися: goo.gl/qQ91Lj
Дізнатися більше: mnk.org.ua/tabir-kvl

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter