groshiВ області проводиться активна інформаційно-роз`яснювальна робота і серед роботодавців, і серед потенційних працівників щодо легалізації заробітної платні. Про це повідомив під час засідання колегії ОДА директор обласного центру зайнятості Петро Химейчук.
«На жаль, значна частка зайнятого населення працює отримує зарплату у «конверті». Але серед переваг офіційного працевлаштування є страхування, висока пенсія, виплати на випадок безробіття, – констатував директор обласного центру зайнятості. – Станом на 1 червня в області були актуальними 1552 вакансії. З них для робітників – 946, для службовців – 422, для осіб, які не потребують спеціальної підготовки – 184. Найбільшим попитом користувались робітничі професії, зокрема, продавці продовольчих та непродовольчих товарів, водії автотранспортних засобів, трактористи, кухарі, слюсарі-ремонтники, а без кваліфікації – підсобні робітники та прибиральники».
На одне вільне робоче місце в середньому по області претендувало 8 безробітних, констатував Петро Химейчук. Найменше безробітних – в Тернополі, Бережанах та Кременці.

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter