lis-kruglyakПідписавши п’ятисторонній меморандум про збереження заборони на вивіз лісу-кругляка, голова Степан Барна підтримав представників деревообробної галузі не лише нашої області, а й України в цілому, стверджують у ТОДА.
Нагадаємо, в березні цього року Кабінет Міністрів України запропонував Верховній Раді скасувати мораторій на експорт необробленої деревини у вигляді колод, стовпів, пиломатеріалів і заготовок з транспортною вологістю понад 22%. На думку Степана Барни, збереження заборони на вивіз за межі митної території України круглого лісу зможе зберегти додаткові робочі місця, а також, збагатити місцеву казну.
«Сьогодні ми поставили собі за мету в найближчому часі звернутись до Державного агентства лісових ресурсів України щодо необхідності внесення змін до положення «Про реалізацію лісових матеріалів». Відтак, спільно із представниками деревообробної галузі ми наполягаємо, щоб у придбанні деревини перевага надавалася українським виробникам. Я переконаний, що це дасть можливість створити додаткові робочі місця і наповнити місцевий бюджет», – зазначив голова ОДА.
Також, Степан Барна наголосив, що найближчим часом буде дасть доручення про інвентаризацію деревообробників на території Тернопільської області.
Як зазначив президент Української асоціації деревообробного обладнання Ігор Мельник, цей меморандум показує, що влада Тернопільщини розуміє і підтримує український бізнес. І це є великим поштовхом для економічного розвитку України і посилення позицій національного виробника.

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter