kanoe v DnipriТернопільські спортсмени вдало виступили у Дніпрі на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років.
Тетяна Єднак (тренери Ладика І.С., Дубінін С.О.) – здобула золото на дистанції К1-1000 м та дистанції К4-500 м.
Марія Смагіна (тренери Дубінін С.О., Кузяк В.С.) посіла третє місце на дистанції К-2 1000 м та К1-1000 м та здобула срібну медаль на дистації К4-500 м.
Ельнур Ахадов (тренери Гуринович П.А., Мариморич А.А.) став переможцем в четвірці на дистанції С4-1000 м та посів друге місце в С4-500 м.
За результатами змагань, повідомляє Федерація каное Тернопільщини,   двоє наших веслувальників – Тетяна Єднак та Ельнур Ахадов здобули право представляти Україну на чемпіонаті Європи серед молоді та Чемпіонаті Світу серед юнаків та молоді.