ukraina-polshchaЗовнішньоторговельний оборот Тернопільщини за січень-березень 2016 року склав 139,5 млн дол. США. Це на 0,3% більше, ніж за січень–березень 2015 року. Обсяги експорту становили 76,5 млн дол. США, імпорту – 63 млн дол. США.
Про це повідомив заступник голови–керівник апарату ОДА Ігор Вонс на нараді з питань іноземного інвестиційного співробітництва в області.
«Ми маємо позитивне для області сальдо зовнішньої торгівлі, яке складає +13,5 млн дол. США, – зазначив Ігор Вонс. – Переважно експортуємо електричні машини і устаткування; зернові культури; насіння і плоди олійних рослин; деревину і вироби з деревини; меблі; білкові речовини; жири та олії тваринного або рослинного походження; продукти переробки овочів, плодів. Найбільші екпортери області – Польща (58,7%), Іспанія (5,6%), Іран (5,3%), Нідерланди (2,7%), Ізраїль (2,5%), Білорусія (2,4%) тощо».
За словами Ігоря Вонса, в основі імпорту – електричні машини і устаткування; полімерні матеріали, пластмаси; енергетичні матеріали; риба і ракоподібні; котли, машини, апарати і механічні пристрої; ефірні олії, косметичні препарати; наземні транспортні засоби, крім залізничних; добрива.
Основними постачальниками імпортної продукції в область є Польща (45,5% загального імпорту області), Німеччина (9,9%), Білорусь (7,7%), Китай (3,6%), Італія (3,5%), Угорщина (3,1%).

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter