UA ESДелегація облдержадміністрації та представники місцевих турфірм представлять потенціал Тернопільщини на виставці World Travel Show 2016, що відбудеться 14-16 жовтня у найбільшому в Європі Ptak Warsaw Expo International Exhibition & Congress Centre у місті Надаржин, поблизу Варшави. Для промоції Тернопільщини виділять виставковий майданчик площею 15 кв.м.
«Це прекрасна нагода репрезентувати наш край у Європі. Запрошую підприємців Тернопільщини долучитися, аби гідно представити область», — зазначив голова ТОДА Степан Барна.
World Travel Show 2016 — це ідеальне місце для презентації будь-якого міста і регіону, а також хороша нагода для налагодження нових бізнес-контактів та залучення нових клієнтів. Учасники виставки ознайомляться з найновішими трендами, що стануть актуальними найближчим часом. Проте це не лише майданчик для презентації компаній та приватних осіб у сфері туризму – тут знайдуть корисну інформацію й люди, які полюбляють подорожувати.
У рамках виставки відбудуться Міжнародний конгрес інновацій в галузі туризму,семінар на туристичну тематику, міжнародний ярмарок автопричепів та кемпінгів, байк-шоу, водно-спортивні ігри, мотокрос, різноманітні майстерні у сфері найновіших туристичних трендів, зустрічі з відомими спортсменами, демонстрації кулінарних страв шести континентів світу.

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter