sudСуд виніс вирок у справі загибелі шести бійців батальйону «Збруч». Трагедія сталася торік на початку лютого на Херсонщині. Внаслідок пожежі та вибуху боєприпасів чимало бійців тоді отримали поранення та опіки, а шестеро бійців з Тернопільщини – загинули.
Зібрати докази та знайти винуватця пожежі у цій справі було важко, повідомив телеканал ІНТБ. Деякі свідки, за словами матерів загиблих, звинувачують у загорянні палаток бійця із іншої бригади, яка на той момент ще не покинула місце дислокації. На нього і подали позов до суду.
Звинувачений Олексій Власюк свою провину у загибелі шести бійців не визнає. На суді пояснює, що конфлікт між ним та бійцями батальйону «Збруч» вичерпався ще до пожежі. Однак таку позицію суд розцінив, як спосіб захисту, оскільки її спростували і покази потерпілих та свідків, і висновки експертів.
Водночас повної вини Власюка у скоєному суд також не вбачає. Тож, урахувавши ступінь тяжкості злочину, виніс обвинуваченому вирок у вигляді позбавлення волі на 3 роки та грошове стягнення приблизно у півтори сотні тисяч гривень.
На думку матерів загиблих бійців, командири теж мають відповісти за те, що в батальйоні не було належних умов. Заґратовані вікна та єдиний вихід з ангару майже не залишили загиблим шансів урятуватися.

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter