monro-photography-reytyng-01Міжнародний фоточарт FEARLESS AWARD нещодавно опублікував свою чергову колекцію найкращих фото з усього світу. А The Huffington Post відібрав з цих 125 переможців 25 весільних фотографій, «які є чимсь більшим, ніж просто підбіркою красивих картинок». Очолила рейтинг нью-йоркського видання світлина тернопільської фотостудії MONRO photography.
На міжнародному ресурсі «безстрашних фотографів» – Fearless photographers – емоційне фото братів Михайла і Віталія Шпеників описали так: «Вони, можливо, змокли до нитки, але ця пара, безумовно, захоплена зливою і цим моментом, коли вони разом. Фотограф «упіймав» їх у тісних, щасливих обіймах під парасолькою і дозволив краплям дощу залити передній план. Світло, пастельні тони усього кадру роблять цю світлину м’якою і романтичною».
Парі молодій вдалося дізнатися більше, як і за яких обставин було зроблено цей емоційний і переможний кадр. Хоча зйомки відбувалися на майстер-класі іменитого львівського майстра Володимира Щурка, злива на світлині не бутафорна. Це справжня негода, яка спершу могла зіпсувати навчання. Однак винахідливий тренер дав моделям парасольку і повів учасників курсу працювати під проливний дощ… Не всі фотографи погодилися на цю провокацію, але MONRO photography зробили це без вагань. Як бачимо, нагорода не змусила себе довго чекати.

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter