proty LGBTПід час сесії під міською радою жінка протестувала проти поширення гомосексуалізму. Вона прийшла з плакатами і вимогою не дозволити проведення гей-парадів у Тернополі.
Тернополянка Олена звернулася до депутатів Тернопільської міської ради з проханням не порушувати Божих заповідей.
«Я прийшла під міську раду, щоб виразити свій протест проти проведення гей-парадів у Тернополі та в Україні. Бог в Біблії чітко висловив свою позицію, Він забороняє одностатеві шлюби, гомосексуальні відносини між людьми, забороняє проведення гей-парадів. Це абсолютно непотрібне зараз у державі, потрібно зараз більше думати за насущні проблеми громадян України. Треба думати, як підтримати наших хлопців та дівчат у зоні АТО, які захищають на фронті нашу державу від загарбників і окупантів. Потрібно думати про звільнення полонених. Я вирішила висловити свій протест проти гей-парадів в Україні загалом. Знаю, що багато людей мене підтримає».
Джерело: За Збручем

Розкажи друзям
 • gplus
 • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі

 1. Olena
  20.06.2016 at 00:46

  Кому цікаво знати, чому Господь проти поширення та реклами гомосексуалізму у моїй батьківщині, можете прочитати в Біблії 18 та 19 розділи Книги Буття.

 2. Olena
  20.06.2016 at 01:52

  Закликаю депутатів Міської/Обласної ради і тернополян молитися, проводити мітинги на підтримку українських заручників та кримських татар.

 3. Olena
  20.06.2016 at 01:59

  знаходьте адреси на сторінці організації “Let My People Go” у Facebook, пишіть листи землякам звільнення з полону Росії, Чечні, окупованого Криму, та із так званих ДНР/ЛНР.

 4. Olena
  20.06.2016 at 02:03

  Наші земляки будуть раді отримати звістку від тернополян, що виражатиме Божу любов, підтримку та втіху. Листами можна подолати інформаційну блокаду.

 5. Olena
  20.06.2016 at 02:04

  При бажанні, долучайтеся також до збору коштів для родичів українських полонених і кримських татар.

Коментарі закриті.