vas_vitaye_ternopilshchynaДля покращення соціальної інфраструктури на виборчих округах з центрами в Бережанах, Чорткові та Теребовлі дадуть по 12 мільйонів гривень. Відповідне рішення Кабінету Міністрів України буде підписано із дня на день.
І хоча формально гроші дадуть згаданим вище регіонам, насправді за ці кошти піаритимуться народні депутати-мажоритарники із пропрезидентської коаліції, представники БПП Тарас Юрик, Микола Люшняк та Олег Барна, стверджує Репортер.
Натомість Кременецький округ, представлений “свободівцем” Михайлом Головком, та Тернопіль, за який відповідальний Тарас Пастух від “Самопомічі”, залишили без копійки.
Зауважимо, що основний акцент тернопільська влада робить на закріплення позиції на бережанському виборчому округу за Тарасом Юриком.
Зокрема, із 51 проекту, які в 2016 році фінансуватимуться коштом Державного фонду регіонального розвитку, найбільше проектів (13) реалізовуватимуть саме у Бережанському районі. Загалом у цей округ, окрім депутатських 12 млн. грн., додатково вкладуть ще п’ять мільйонів гривень.

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter