meddopomoga StrusivПункт екстреної медичної допомоги 15 червня урочисто відкрили у селі Струсів Теребовлянського району.
На його функціонування з обласного бюджету виділено 320 тисяч гривень. Голова Тернопільської ОДА доручив максимально забезпечити якісне надання медичних послуг, а також стовідсоткову наявність всіх необхідних медикаментів.
Фахівці новоствореної «швидкої» села Струсів надаватимуть екстрену медичну допомогу понад восьми тисячам мешканців, які проживають в 11-х довколишніх населених пунктах. Раніше на виклик до мешканців району прибували медики з Теребовлянської станції. Відтак тепер, дотримуючись встановленої норми, бригада «швидкої» доїжджатиме в межах сільської місцевості протягом 20-ти хвилин. До слова, норматив прибуття невідкладної медичної допомоги у межах міста становить 10 хвилин.
«До кінця року аналогічні пункти швидкої допомоги відкриються ще у Бережанському, Збаразькому та Бучацькому районах», — зазначив головний лікар обласного Центру екстреної меддопомоги Михайло Джус.

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter