pianoУ Тернополі відбудеться міжнародний конкурс піаністів імені Ксавера Моцарта. Ініціатором цього заходу виступив ректор Національної академії мистецтв ім. Миколи Лисенка Ігор Пилатюк. Він родом з Бучача, навчався у Тернопільському музичному училищі ім. Соломії Крушельницької, тож вирішив організувати конкурс на своїй малій батьківщині.
Провести міжнародний конкурс піаністів у Тернополі планували ще раніше, але лише тепер ініціативу підтримала обласна влада. Це захід високого рівня, відтак готуватися доведеться серйозно.
«Ігор Пилатюк навчався у нашому місті і хоче привернути увагу України і світу до розвитку мистецтва у Тернополі. Цей захід відбудеться наступного року навесні. Отже, підготуватися ще є час. Для проведення такого рівня конкурсу потрібний високопрофесійний музичний інструмент – фортепіано-рояль. Обласна влада пообіцяла виділити кошти, щоб придбати цей інструмент. Ми сподіваємося, що завдяки такому заходу, Тернопіль стане одним із музичних центрів України», – повідомили у департаменті культури, релігій та національностей ОДА.
У цьому конкурсі братимуть участь найвідоміші виконавці світу, пише За Збручем.

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter