peticiyaСвоїм розпорядженням від 16 червня міський голова Тернополя Сергій Надал зменшив час збору підписів під петиціями до 30 днів та збільшив кількість необхідних голосів до 300.
Також, згідно з розпорядженням мера, відповідь на петицію готується виконавцем, адресується безпосередньо заявнику та повинна містити інформацію з посиланням на рішення, проект рішення, звернення, тощо, яка готувалась (використовувалась) під час розгляду петиції.
Згідно з Порядком розгляду електронної петиції, адресованої Тернопільській міській раді, електронна петиція – це особлива форма колективного звернення громадян до керівництва міста. Громадяни можуть звертатися з петиціями до Тернопільської міської ради через веб-сайт Єдиної системи місцевих електронних петицій http://e-dem.in.ua.
Петиція оприлюднюються на веб-сайті петицій протягом двох робочих днів від дня надсилання її автором (ініціатором), але після попередньої перевірки виконавчими органами Тернопільської міської ради.
Раніше для розгляду петиції чиновниками мерії та депутатами, вона повинна була зібрати щонайменше 250 підписів за 90 днів, пише Репортер.

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter