dollar3Найбільше інвестицій з-за кордону зосереджено на підприємствах Тернополя – майже 13 млн дол. США (26%); Зборівського району – понад 12 млн дол. США (24%); Борщівського району – понад 11 млн дол. США (23%); Тернопільського району – понад 5 млн дол. США (10%).
Потужними підприємствами області, які налагодили співпрацю з партнерами з-за кордону та залучили прямі іноземні інвестиції, або ж були засновані на правах 100%-ї власності іноземних інвесторів, є ТОВ „Скала” у Борщівському, ПАТ „Добра вода” у Зборівському, ТзОВ „СЕ Борднетце Україна” у Тернопільському районах; ТзОВ „Шредер” і ТзОВ „МВ Стеллар” у Тернополі.
«Ці підприємства формують основу прикладів успішних інвестицій в Тернопільську область, – зазначив голова ТОДА Степан Барна. – Загалом, у регіоні працює понад 200 підприємств з іноземними інвестиціями. Ми сприяли і будемо сприяти всім, хто зацікавлений у розширенні свого бізнесу. Не може бути перешкод для інвестора, який хоче працювати у нашій області, ні на рівні чиновників, ні з боку контролюючих органів. Якщо будуть такі випадки – будуть ухвалені відповідні кадрові рішення. І не тільки на рівні області, а й Кабміну та Адміністрації Президента України».

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter