7Hr79E2cXx844Третина усіх злочинів, які трапились за перше півріччя на Тернопільщині, вже розкриті, розповів начальник Нацполіції області Олександр Богомол.

Кількість звернень до правоохоронців в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросла на 30%. Із 32 тисяч за перше півріччя 2015 до 42 тисяч цього року.

- Це говорить про рівень довіри населення, зокрема, за соцдослідженнями, на Тернопільщині поліції довіряє 69% населення, поки в сусідній Хмельницькій - лише близько 50%, – коментує Олександр Богомол.

За перші півроку в області трапилося сім гучних вбивств, з них розкрили вже два випадки. Із восьми розбійних нападів, в половині випадків вже знайшли винних. До слова, кількість розбоїв зменшилася, адже за минулий рік за перші півроку їх було вже 13.

- Із 55 випадків хуліганства минулого року до 43 цьогоріч. З 43 до 31 – випадки заволодіння чужим майном, 73% із них вже розкриті, – продовжує пан Богомол. – Зменшилася, в порівнянні з 2015 роком, і кількість випадків нанесення тяжких тілесних ушкоджень: цьогоріч їх сім проти 12 в попередньому році.

А ось кількість грабежів зросла на 42 %: із 56 до 80 випадків. Зросла і кількість квартирних крадіжок. Торік за перше півріччя їх було 132, цього року вже 176.

- Зросла і кількість розслідувань після ДТП, – каже Олександр Богомол. – 115 випадків проти 89. Це пов’язано з тим, що тепер учасники ДТП викликають патрульних навіть якщо аварія завершилася синцями, і по кожній справі відкривають кримінальне провадження.

Однак 132 із 409 злочинів за перше півріччя вже розкриті, підсумував начальник Нацполіції області.

Крім того, вже викрили шістьох корупціонерів.

Загалом, показник розкриття злочинів в Тернопільській області становить 32,4%. Цей показник – другий за успішністю по Україні, де середній показник – лише 19,7%.

Джерело: te.20minut.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter