European-Bank-for-Reconstruction-and-Development-downgraded-the-outlook-for-the-fall-of-the-Ukrainian-economy-up-to-5-«Укренерго» за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку береться за прокладання у Тернопільській області сучасних ЛЕП.

Державним підприємством «Національна енергетична компанія «Укренерго» здійснюється підготовка проекту «Будівництво ПЛ 330 кВ Луцьк північна – Тернопільська з реконструкцією ПС 330 кВ «Луцьк північна та ПС 330 кВ «Тернопільська», фінансування якого планується за рахунок кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Європейського інвестиційного банку.

Згідно з Екологічною та соціальною політикою ЄБРР, Екологічними та соціальними принципами і правилами, що передбачають участь громадськості та доступ до інформації під час планування і впровадження проектів.

Отож, як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, перший заступник голови ОДА Іван Крисак  провів  чергову нарада із представниками Національної енергетичної компанії ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго» (замовника) щодо  будівництва об’єкту ПЛ 330кВ Луцьк північна Тернопільська з реконструкцією ПС 330 кВ « Тернопільська» па ПС 330кВ «Луцьк північна». Проходитиме вона на територіях Кременецького, Збаразького, Тернопільського та Зборівського районів Тернопільської області.

Як повідомили у відділі енергозбереження управління розвитку інфраструктури транспорту та енергозбереження облдержадміністрації, також участь у нараді взяли генеральний проектувальник ТОВ «Зв’язоктехсервіс», директор ДП «Тернопільський науково дослідний та проектний інститут землеустрою», директор ДАТ «Будівельна компанія «Укрбуд» ДП «Тернопільський промбудпроект» та голови районних державних адміністрацій вищеназваних районів.
Під час наради з боку згаданих установ було висловлено подяку обласній державній адміністрації, яка є лідером серед областей,  через які проходитиме ПЛ 330кВ, у просуванні робіт з будівництва.

За результатом наради визначено наступні етапи будівництва зазначеної лінії електропередач: представлено проекти трьохсторонніх договорів та надано на опрацювання районним державним адміністраціям, оскільки вони виступають основними замовниками будівництва лінії.

Принагідно повідомимо, що за останній рік задля підвищення енергоефективнсоті використання енергоносіїв та забезпечення нового житлового кварталу у селі Лостин Кременецького району збудовано електричну мережу вартістю понад 462 тис грн. А відкрите акціонерне товариство «Терноіпльобленерго» власні кошти у сімі понад 22 млн грн спрямував на капітальний ремонт електричних мереж. Зокрема, введено в експлуатацію та проведено реконструкцію 63 км повітряних ліній та 14 трансформаторних підстанцій. Сьогодні ВАТ “Тернопільобленерго” – це 24 тисячі кілометрів ліній електропередач і понад 5,5 тисяч трансформаторних підстанцій. Через електричні мережі “Тернопільобленерго” здійснюється передача й постачання електричної енергії споживачам Тернопільської області та її транзит до суміжних з областю обленерго.

Джерело: business-companion.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter