1ed0c53d62f98a1cf9a914231383c75a
У Заліщиках Віктор Овчарук та керівники району відвідали Заліщицьку гімназію, де ведуться роботи з реконструкції та добудови спортивного залу.  Кошти на це були виділені з Державного фонду регіонального розвитку минулого року. Водночас із залишку коштів загального фонду обласного бюджету освітньої субвенції було спрямовано ще  617 тисяч гривень на завершення робіт з реконструкції цього навчального закладу.

«Треба  мобілізувати усі сили та можливості, щоб завершити  завершити до початку нового навчального року, адже часу залишилося обмаль,  – наголосив Віктор Овчарук. -  Діти першого вересня повинні прийти в оновлену школу – із сучасними спортивним та актовим залами. Жодні роботи  з початком навчального процесу не можуть проводитися – це найважливіше завдання».

Очільник обласної ради з керівниками району побував і в комунальній установі обласної ради «Заліщицький обласний комунальний дитячий санаторій». Для цього закладу за сприяння Віктора Овчарука придбано дві ванни:  гідро- і айромасажу.  «Ці речі вкрай необхідні речі для діток, які тут проходять санаторно-курортне лікування та реабілітацію, – зазначив Віктор Овчарук. – Вірю, що їх використання дозволить дітям швидше одужати».
c91278e74a2e018905e797a3dbe6deb7У Чорткові голова обласної ради  взяв участь у засіданні комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації. Присутні заслухали питання щодо надання дозволу на тимчасове влаштування малолітніх дітей-сиріт у сім’ю з подальшим їх  переведенням у дитячий будинок сімейного типу.

Віктор Овчарук також зустрівся з керівництвом району та обговорив хід робіт на об’єктах соціальної сфери,  які проводяться за рахунок субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку.

До слова, Чортківський район отримав  4 мільйони гривень таких субвенцій. Приміром, 200 тисяч гривень виділено на заміну вікон у клубі, бібліотеці, ФАПі села Заболотівка, 150 тисяч – на заміну вікон у школі та садочку в селі Базар тощо.  Окрім цього район отримав 6 мільйонів 813 тисяч гривень з Державного фонду регіонального розвитку на капітальні видатки.

Очільник обласної ради ознайомився із ходом робіт на таких об’єктах.

Віктор Овчарук побував  і у Борщові, де провів нараду із керівництвом району щодо перебігу робіт на об’єктах соціальної сфери.

Джерело: te-rada.org

 

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter