1-obse-ukraina-bolshayaХід розслідування нападу на Віталія Ващенка, забезпечення правопорядку під час релігійних заходів в області, реформа поліції – про це 26 липня спілкувалися представники місії Організації з Безпеки і Співробітництва в Європі (ОБСЄ) з начальником Головного Управління Національної Поліції в Тернопільській області Олександром Богомолом.

Спостерігач місії ОБСЄ Лєшек Кочік та помічник з питань безпеки місії Анатолій Дзідзінський цікавилися подіями, які відбулися після їхнього останнього візиту на Тернопільщину.

Олександр Богомол розповів, що ситуація в області стабільна, контрольована, без помітних спалахів кримінальної активності. Також він підкреслив що є прогрес і у справі про напад на активіста Віталія Ващенка. Правоохоронці затримали ще одного виконавця і активно працюють над розшуком інших осіб, причетних до скоєння цього злочину.

Цікавилися представники місії ОБСЄ заходами з недопущення провокацій і міжконфесійної ворожнечі, а також супроводом прощ, які відбуваються на Тернопільщині.

Олександр Богомол розповів про успішне забезпечення правопорядку під час прощі до Зарваниці, яка відбулася 16-17 липня. Готові правоохоронці Тернопільщини до супроводу хресної ходи з Івано-Франківська до Почаївської Лаври.

Учасники зустрічі обговорили також питання реформи поліції Тернопільщини і проведення атестації особового складу, заходів щодо вилучення зброї, вибухівки та набоїв, які незаконно зберігають громадяни. Не оминули і тему розслідувань крадіжок, скоєних іногородніми злочинцями.

Представники ОБСЄ задоволені співпрацею зі службовцями Національної Поліції в Тернопільській області. Вони повідомили про готовність і надалі спостерігати за ситуацією на Тернопіллі.

Джерело: poglyad.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter