fc21712a6dfdd0726de2e5a636fe3b06_XLНа крок ближче до безвізового режиму стала Україна – Верховна Рада прийняла закон про обов’язкові ID-паспорти.

Роман Заставний, народний депутат від «Народного фронту» розповів, це дасть змогу сформувати Єдиний демографічний реєстр, в який зведуть дані про всі документи громадянина. «Без ухвалення цього закону безвізовий в’їзд українців в інші країни просто неможливий. Тепер всі українці, віком від 14 років, отримуватимуть ID-паспорти», – зазначив Роман Заставний. Як пояснили в парламенті, на чіп такого паспорта в цифровому вигляді записуватимуть відбитки пальців: для внутрішнього – за бажанням, для закордонного – в обов’язковому порядку. «Такі паспорти – вагомий крок у розвитку України, – наголосив Роман Заставний. – Адже чіп можна обладнати і для електронного голосування, і для отримання адмінпослуг он-лайн».

Свій перший ID-паспорт 14-річні українці отримуватимуть безкоштовно. Додамо, з січня 2016 р. ID-паспорти замість паперових могли отримати ті громадяни України, які досягли 16-ти років.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter