20141201114914З нагоди відзначення 30 липня Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми з метою підвищення обізнаності усіх верств населення, особливо груп “ризику“ щодо торгівлі дітьми, в Тернопільській області планується провести  низку заходів.

26-27 липня 2016 – навчальний семінар-тренінг  для мультидисциплінарних груп Збаразького, Підволочиського, Тернопільського районів та м. Тернополя на тему:«Впровадження механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи  у сфері  протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми». Поч. о 11:00 год. готель Тернопіль, зал № 3.

28 липня 2016 року – прес-конференція, присвячена Всесвітньому дню боротьби з торгівлею людьми. Поч. о 14:00 в готелі Тернопіль, зал № 2.
29 липня 2016 року – арт-інсталяція фігур-силуетів “Невидимі” осіб, які постраждали від торгівлі людьми, акція. Під час акції будуть розповсюджені листівки, візитки з номером телефону “гарячої лінії” та текстом ознак торгівлі людьми для самоідентифікації; інтерактивна взаємодія “Стежина безпечної подорожі” та створення напису “Ні торгівлі людьми!” для привернення уваги громадян до проблеми.  Поч.о 17:00 коло пам’ятника І.Франка.

30 липня 2016 року – акція з 11:00 “Ми – проти торгівлі людьми” на авто та залізничному вокзалах із розповсюдженням інформаційних матеріалів “Плануєте виїхати за кордон? Подбайте про свої права та безпеку!” та листівки для само ідентифікації осіб, які постраждали від торгівлі людьми за затвердженим зразком у рамках проекту по Національному механізму взаємодії.

Нагадаємо, у 2010 році Генеральна Асамблея прийняла Глобальний план дій по боротьбі з торгівлею людьми, закликавши уряди в усьому світі вжити скоординованих і послідовних заходів щодо перемоги над цим злом. План передбачає інтеграцію боротьби з торгівлею людьми в більш широкі програми ООН для того, щоб прискорити темпи розвитку і підвищити ступінь безпеки в усьому світі. Одним найважливіших положень Плану є створення цільового фонду ООН для добровільних внесків на користь жертв торгівлі людьми, особливо жінок і дітей. У 2013 році Генеральна Асамблея провела зустріч на високому рівні для оцінки ходу здійснення Глобального плану дій. Держави-члени також прийняли резолюцію, проголосивши 30 липня Всесвітнім днем боротьби з торгівлею людьми і заявивши, що в такий день необхідно «підвищувати обізнаність про стан жертв торгівлі людьми і заохочувати і захищати їх права».

Джерело: oda.te.gov.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter