img_9301 Ремонтні роботи та підготовка обладнання тривають у  Хоростківському цукровому заводі напередодні запуску його виробничого процесу.

Підготовчий процес оглянули голова районної державної адміністрації Віталій Батіг разом із першим заступником голови РДА Ігорем Гайдуком, де зустрілися із керівником підприємства Анатолієм Музикантом.

Запчастини — імпортного виробництва, тому інколи виникають труднощі із їхнім довготривалим постачанням. Та разом з тим, керівник прогнозує, що підприємство запрацює вже у вересні цього року. Сировини для роботи заводу на перший час цілком достатньо. Заробітня плата виплачується вчасно, на сьогодні її середній розмір становить 4800 грн, працівники умовами праці задоволені.

img_9298Сьогодні тут працює 233 людей, проте після запуску виробничого процесу кількість працівників суттєво збільшиться. Планується, що виробництво на заводі у сезон проходитиме у три зміни.

Загалом відкриття колишнього цукрового заводу дозволить забезпечити додаткові робочі місця, значні поступлення до районного бюджету та соціальні відрахування.

Джерело: oda.te.gov.ua

 

 

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter