розумна-зупинкаЩоб полегшити очікування громадського транспорту у Тернополі встановили “розумні зупинки”. Зараз у місті діє 5, проте невдовзі з’явиться ще одна. Обладнати її планують до Дня міста.

Ще одну “розумну зупинку” встановлять під відкритим небом на вулиці Руській, біля церкви Різдва Христового.  За словами директора ТОВ “Системний зв’язок” Віталія Васильківа, зовнішня “розумна зупинка” з’явиться на висоті близько трьох метрів з 42-дюймовим екраном з підвищеною контрастністю. Також матиме оновлений інтерфейс зі збільшеним шрифтом та буде пристосована до будь-яких погодніх умов.

На “розумних зупинках” тернополяни отримують інформацію про рух транспорту, прогноз погоди, курс валют, а також рекламу. Люди мають змогу відслідкувати час прибуття тролейбусів, автобусів, соціального транспорту. Оновлена інформація з’являється на моніторах кожних 30 секунд.

Ігор Васильків розповів, що якісній роботі “розумних зупинок” перешкоджають кілька причин. Одна з них – перевізники, які пошкоджують обладнання або не вмикають його, адже з 2012 року на весь громадський транспорт встановили GPS-обладнання. З нього інформація передається у систему detransport. За її принципом працюють “розумні зупинки”. Також існує проблема з доступом до інтернету.

“Розумні зупинки” планують модернізовувати та додавати соціальну інформацію, тощо. Вартість однієї “розумної зупинки” 3-3,200 тисяч доларів. Кошти з міської ради не залучалися.

Джерело: ternopil.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter