Aeroport-TernopilТернопільський аеропорт отримає майже мільйон гривень. Рішення про виділення коштів прийняла Тернопільська облрада.

Попередньо, кошти планують спрямувати на будівництво бетонної огорожі. Однак це навіть не половина необхідної суми. В цілому вартість проекту становить 2,5 млн. грн.

Нещодавно сертифікаційна комісія надала керівництву Тернопільського аеропорту перелік вимог, за яких летовище зможе отримати довгоочікуваний сертифікат. Видача документу можлива лише за умови усунення недоліків.

Серед них – будівництво бетонної огорожі протяжністю близького одного кілометра. Бетонний мур буде з підкопами та Т-подібним дашком.

Також спеціальна комісія вимагає провести реконструкцію даху головного корпусу летовища. Її вартість оцінюють у 3,5 млн. грн. А ще – відремонтувати злітну смугу та провести її добудову. Зараз її довжина становить 2 км, а, відповідно до вимог, має становити 2,2 км.

Лише у випадку виконання цих умов тернопільський аеропорт може претендувати на участь у програмі підтримки розвитку малих аеропортів до 2023 року, якою передбачено фінансування у сумі 50 млн. грн.

Обласне керівництво зазначає, що за кошти бюджету виконати усі вимоги комісії неможливо. Однак цей об’єкт досі залишається стратегічним для влади, тому на нього обіцяють спрямувати всі наявні ресурси.

Джерело: reporter.net.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter