13606626_922175747907895_7725953203431848542_nГотельєрів та рестораторів, які зїхалися з усіх куточків України протягом трьох днів 28-30 липня гостинно приймає Тернопіль. Подібний захід, мета якого — обмін досвіду для нових ідей, підходів та розвитку готельно-ресторанного бізнесу загалом, в Тернополі відбувається вперше.

«Форум Гостинності цьогоріч проводиться саме у нас, адже останніх два роки ми активно працюємо над промоцією нашого регіону, відтак з боку представників бізнесу та потенційних інвесторів зацікавленість до нашого краю відчутно зросла. Це результат наполеглевої роботи у напрямку популяризації нашого краю», — зазначив начальник відідлу туризму Тернопільської ОДА Назар Яворський».

У заході беруть участь члени туристичних асоціацій, які займаються готельно-ресторанним бізнесом. Це дозволить покращити наявну інфраструктуру, збільшити потік туристів та передати досвід людям, які хочуть розвиватися у даному напрямку. А Тернопіллю не завадить мати якомога більше родзинок туристичної галузі — готелів, туристичних баз тощо, наголошує Назар Яворський.

Представники туристичної асоціації Тернопілля, люди, які досягли неабиякого успіху в даній сфері діяльності, у свою чергу також ділитимуться з колегами власним досвідом.

Серед учасників форуму — найбільше представників із регіонів Західної України, загалом напередодні зареєструвалися близько 60 учасників.

Форум Гостинності — це новий формат заходів, організованих журналом Журнал “Отельер & Ресторатор” (“Hotelier& Restaurateur”) та консалтинговою компанією Майстерня Гостинності.

Джерело: oda.te.gov.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter