13669174_1248572278506672_3549112404152606090_nВ червні депутати Тернопільської міської ради, одними із перших в Україні, прийняли рішення «Про затвердження положення «Про громадський бюджет Тернопільської міської ради», розроблене міським головою Сергієм Надалом спільно з депутатами.

Наразі депутати профільної бюджетної комісії оголосили про збір пропозицій від громадських організацій та депутатів міської ради щодо персонального складу номінаційного комітету.

“Номінаційний комітет – створений рішенням сесії ради орган для координації процесу відбору проектних пропозицій для фінансування з громадського бюджету, попереднього розгляду та оцінки поданих проектів, аналізу поданих проектів для фінансування з громадського бюджету, контролю за виконанням відібраних проектних пропозицій та попереднього розгляду звіту про виконання проектів відібраних для фінансування з громадського бюджету. До складу комітету входять не менше 7 членів з числа представників громадських об’єднань, депутати міської ради, службовці структурних підрозділів виконавчого комітету”, – розповідають депутати.

Пропозиції щодо кандидатур в номінаційний комітет необхідно надсилати до 10 серпня 2016 року через форму за цим посиланням.

Джерело: ternopil.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter