7f599e0517bd6fd5f1b690e382319af5За сприяння Тернопільської обласної ради відбувся практикум-нарада «Запобігання корупційних дій в органах місцевого самоврядування», у якому взяли участь керівники районних рад. Провів практикум кандидат юридичних наук Богдан Кравченко. Цей захід впроваджується Українською асоціацією районних та обласних рад спільно з Асоціацією міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні».

«Вдячний обласній раді в особі її голови Віктора Овчарука за організаційне сприяння проведення цієї важливої зустрічі», – наголосив Богдан Кравченко.

Під час наради розглядалося ряд важливих та актуальних питань щодо обмеження на використання службового становища, контролю витрат, обмеження та контроль щодо роботи близьких осіб, декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру, конфлікту інтересів та роботи щодо запобігання корупції в органах місцевого самоврядування.

Богдан  Кравченко також ознайомив присутніх із світовим досвідом з провадження антикорупційного законодавства.

«Обласна рада завжди сприятиме заходам, які спрямовані на допомогу у діяльності органів місцевого самоврядування, підвищення рівня професійної кваліфікації представників місцевих рад області», – зазначила заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Віра Мельничук.

Джерело: te-rada.org

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter