1Перший заступник голови облдержадміністрації  Іван Крисак провів нараду щодо забезпечення проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування.

Розглянуто питання щодо забезпечення поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного і місцевого значення у 2016 році за рахунок коштів, залучених у попередні роки під державні гарантії Державним агентством автомобільних доріг, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 374, якою передбачено фінансування для області з Державного бюджету  в розмірі 129,6 млн. гривень.

Враховуючи що обов’язковою умовою виділення коштів з Державного бюджету є  виділення з місцевих бюджетів усіх рівнів, видатків в обсязі не менш як 10 відсотків, прийнято рішення рекомендувати органам місцевого самоврядування визначитись із можливістю  відповідного співфінансування.

В нараді взяли участь представники управління розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження,  департаменту фінансів обласної державної адміністрації, Головного управління Національної поліції в області, управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в області, Головного управління  Державної казначейської служби України, в області, Служби автомобільних доріг в області,ДП «Тернопільський облавтодор».

Джерело: oda.te.gov.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter