1470652680394У 2018 році в Тернополі має з’явитись новий мікрорайон “Варшавський”, який буде розташований неподалік Підволочиського шосе. Біля новобудов обіцяють збудувати новий автовокзал, європейську архітектуру та насичену інфраструктуру.

Пропонуємо переглянути кілька фактів про новий проект від компанії “Креатор Буд”.

1) Згідно проекту новий мікрорайон матиме власний дитячий садок та початкову школу для дітей. Також повинні з’явитись інтерактивні тематичні дитячі майданчики з сучасним м’яким покриттям.

2) Обіцяють збудувати спортивний комплекс з фітнес-центром та басейном. На районі будуть також спортивні та відпочинкові майданчики для дітей та дорослих.

3) Мікрорайон матиме і торгово-розважальний комплекс з промтоварним та продуктовим гіпермаркетом, обціяють також відділення банку, пошту, салон краси, ремонт одягу та взуття, аптеки, хімчистку та інші приміщення громадського призначення.

4) Двори біля будинків обіцяють зазеленити, також на території повинен бути затишний сквер та духовний центр.

5) Будинки матимуть панорамні вікна, європейську архітектуру та енергозберігаючі технології, будівельники обіцяють кольорову гаму будинків зручну для орієнтації в просторі.

6) Від Варшавського мікрорайону до Парку Національного відродження передбачений підземний пішохідний перехід

7) Нова тролейбусна та автобусна лінія забезпечить зручне транспортне сполучення з сусідніми вулицями мікрорайону (вул. 15 квітня, Протасевича, Сахарова, Корольова)

8) Поруч Варшавського мікрорайону запроектований новий автовокзал.

За даними “Креатор Буд”.

Джерело: doba.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter