119Хліб на Тернопільщині знову може подорожчати, – такі прогнози в тернопільських аграріїв. Вони кажуть: причиною для зростання ціни є нові тарифи на енергоносії. Передбачають, що восени можуть подорожчати й інші продукти.

Зерна на Тернопільщині більше, ніж достатньо, – кажуть аграрії. Є минулорічні запаси, крім того цьогорічний урожай хороший. Проте від початку 2014-го року хліб подорожчав більше, ніж утричі. Такі тенденції прогнозують і надалі.

«Через підвищені тарифи на енергоносії, будуть дорожчати продукти, а зокрема хліб. Заводи і підприємства субсидій не мають, доводиться платити більше за спожиту енергію. А особливо це буде відчутно з початку опалювального сезону. Якщо людина, яка користується субсидією, величезних тарифів не відчуває, то для підприємства ці тарифи можуть бути просто непідйомними. Думаю, уникнути чергового зростання ціни на хліб не вдасться», – каже керівник підприємства Іван Коваль.

Залежатиме ціна на хліб і від зібраного урожаю. На Тернопільщині вже обмолотили більше половини площ із зерновими. Урожайність добра, – кажуть аграрії. Якщо погода дозволить, жнива завершать за два тижні.

 Джерело: business-companion.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter