c84575b14924e03b448195becd457d83Зазначив голова обласної ради Віктор Овчарук під час зустрічі із представниками проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні «Децентралізація – шлях до кращих результів та ефективності» (ДОБРЕ).

Голови обласної ради Віктор Овчарук та ОДА Степан Барна висловили вдячність та задоволення з того, що один із двох в Україні офісів проекту буде у Тернополі. «Це свідчить, що Тернопілля передує іншим регіонам у впровадженні реформи з децентралізації. Це незаперечний факт, – наголосив Віктор Овчарук, – адже об’єднаних громад в краї створено найбільше в Україні. Час, що пройшов довів, що ми на правильному шляху, адже економічні показники говорять самі за себе – у всіх практично громадах значне перевиконання бюджетів. Такого в області ще не було – це результат дуцунтралізації у бюджетній сфері. Процес об’єднання в області триває. Громади, що не об’єднались торік, прагнуть цього, або пропонують доєднатись до уже створених».

Представники проекту «ДОБРЕ» запевнили, що мають на меті допомогти місцевим органам влади отримати необхідний потенціал для ефективного управління ресурсами та послугами, які відповідають першочерговим потребам громад.

Довідково: «ДОБРЕ» – новий п’ятирічний проект Агентства США з міжнародного розвитку в сфері розбудови місцевого самоврядування, який пропонує комплексну допомогу українським громадам, зокрема органам місцевого самоврядування із залученням організацій громадянського суспільства та бізнесу, забезпечуючи синергію секторів задля цілей розвитку місцевих громад.

Мета проекту – посилити місцеве самоврядування, поглибити рівень демократизації, покращити умови для сталого розвитку місцевих громад.

Агентство США з міжнародного розвитку планує надати 50 млн. доларів на реалізацію цього проекту протягом наступних п’яти років (2016-2021).

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter