Kutless_Photo_2012_2-e1354125394895Американський рок-гурт KUTLESS виступатиме у Тернополі на Театральному майдані. Нагадаємо, концерт розпочнеться о 16:00 у суботу. Вхід – вільний. Організатори сподіваються, що концерт відвідають десятки тисяч жителів Тернопільщини, а також приїдуть гості з сусідніх регіонів.

Команда християнського рок-гурту KUTLESS уже вирушила до Тернополя. У місті музиканти виступатимуть вперше. Минулого року такий концерт відбувся у Хмельницькому, там зібралося більше десяти тисяч людей. Кілька днів тому музиканти виступали у Кривому Розі перед 25-тисячною публікою. У суботу в Тернополі очікують не менше людей.

«Гурт KUTLESS вже давав концерти у Західній Україні. Музиканти були приємно враженні хорошим прийомом та великою кількістю людей, які прийшли. В Україні перший тур гурту відбувся минулого року у п’яти містах і зібрав 65000 тисяч людей. Цього року тур охопить одинадцять міст. Сподіваємося, що у місті Тернополі теж багато людей прийде на концерт. Загалом у доробку музикантів вісім студійних альбомів і більше трьох мільйонів проданих дисків. Команда уже в дорозі до Тернополя. На семи фурах привезуть тридцять тонн моніторних систем, світла, музичних інструментів», – розповідає координатор руху Pulse (США) у західній Україні Валерій Каспров.

Серед організаторів концерту молодіжна команда лідерів Pulse (США), у Тернополі – організація «Кайрос».

«Цим концертом ми хочемо довести, що християнство – це не щось сіре та скучне, а рок – це не хаос і алкоголь. Християнство може бути також і в такому стилі, як рок», – додає голова організації «Кайрос» Роман Файніцький.

До слова, на концерті виступатимуть також й українські гурти – 4U BAND з Мелітополя та «Айфаунд» з Києва.

Джерело: zz.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter