atoЛогістичний центр допомоги бійцям АТО, спільно зі United Ukrainian American Relief Committee, Inc. (ЗУАДК) (Злучений український американський допомоговий комітет), започаткували напрямок допомоги родинам загиблих бійців під назвою «Відвідай сім’ю загиблого Героя».

Від початку літа, волонтери Логістичного центру допомоги бійцям АТООля Дячишин та Христина Феціца, об’їжджають усі сім’ї загиблих в яких є неповнолітні діти та вручають грошову допомогу і подарунки від ЗУАДКу. Поїздки здійснюються по всій Тернопільщині, навіть у найвіддаленіші куточки.

Поїздки тривають і надалі. Відвідуючи родини, волонтери проводять анкетування, аби дізнатися про всі потреби та проблеми сімей. Є досить заможні сім’ї, а є й такі, котрі живуть в надзвичайно скрутних умовах. Найчастіше родини вказують про потребу здійснити ремонт домівки, оздоровити дітей.

Різні мрії є у діток – велосипеди, поїздки закордон, зустрітися з відомими футболістами. Проте у всіх дітей є спільна єдина велика мрія – аби поруч був батько…

Згодом, про кожну дитину та її бажання ми публікуватимемо окремі дописи, аби їхня біда не була далекою та чужою. Вони віддали найдорожчу людину, щоб захистити від ворога-окупанта нас та рідну Україну. Звертаємося до небайдужих тернополян, підприємців, українців закордоном слідкувати за історіями дітей та долучатися до здійснення їхніх мрій.

Джерело: ternopillive.com.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter