завантаженняУ тернопільській міській раді – прецедент. Вперше за каденцію міського голови  Сергія Надала, депутати вимагають скасувати рішення виконавчого комітету, яке стосується виділення коштів на ремонт дороги до Дальнього пляжу (вул. Чумацька).

Проект рішення №686 про скасування рішення виконкому депутати зареєстрували 2 серпня. Під ним підписалися керівники трьох найбільших фракцій міської ради, тож ймовірність того, що рішення буде прийнято –  велика.

До слова, на ремонт цього об’єкту у міській раді виділили 5 млн. грн.  За повідомленням міської ради, частину коштів на об’єкт мали виділити благодійні будівельки Тернополя.  Та на переконання депутатів, вкладати таку велику суму у цю дорогу  наразі недоцільно. Мовляв, у місті є значно складніші і водночас соціально важливіші об’єкти.

Варто врахувати і той факт, що вдовж згаданої ділянки знаходяться кілька елітних будинків, зведених у прибережній зоні ставу. Ймовірно, саме ці «небідні» тернополяни й мали профінансувати частину робіт, адже саме вони найчастіше користуватимуться цією дорогою.

Натомість депутати міської ради вважають, що мешканці «прибережної» можуть повністю взяти на себе витрати. Таким чином вони облагородять власний «квартал» і зроблять приємне тернополянам.

Джерело: ltdaily.info

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter