1317878049_chinovniki_147022678488Голови одразу шести фракцій Тернопільської міськради поставили свої підписи під проектом рішення, який зареєстрував сьогодні, 3 серпня, голова фракції ВО “Свобода” Роман Навроцький. Документ націлений зобов’язати керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств Тернопільської міської ради публічно звітувати перед народними обранцями під час пленарних засідань. 
- Сьогодні зареєстрував проект рішення керівників депутатських фракцій “Про складання графіку звітів керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств Тернопільської міської ради”.
В регламенті Тернопільської міської ради, в рамках прозорості і відкритості міської ради, є норма про звітування керівників структурних підрозділів. Разом з керівниками фракцій ми вирішили затвердити графік звітувань. Ми не просто будемо заслуховувати керівників, а давати оцінку діяльності підприємства, а також, при необхідності, ставити питання про доцільність перебування керівника на тій чи іншій посаді. Дякую усім керівникам фракцій Володимир Місько, Андрій Грицишин, Володимир Бліхар, Петро Ландяк, Святослав Півторак, що підтримали таку ідею,- повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук голова фракції ВО «Свобода» у Тернопільській міській раді Роман Навроцький.
Навроцький наголосив, що  депутати уже мали нагоду давати оцінку одному з комунальних підприємств  міськради.  Мабуть, така практика сподобалась народним обранцям, тому вирішили не зупинятись лише на одному КП.
- Хочу також зазначити, що прикладом звіту про свою роботу був звіт директора КП “Тернопіль-Інтеравіа”, мого колеги депутата від ВО “Свобода” Івана Сороколіта на одному з пленарних засідань Тернопільської міської ради, який отримав абсолютну підтримку депутатів,- додав Навроцький.
 До слова, така практика стане новинкою для чиновників ради, адже раніше вони звітували лише на засіданнях виконавчого комітету.  Відповідно чим дихає те чи інше комунальне підприємство або структурний підрозділ, знало вужче коло осіб. Тепер же доведеться відкрити всі «карти» та показати публічну свою бухгалтерію усій громаді міста.

 Джерело: www.0352.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter