12374У 2016 році з 1067 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в області, 970 дітей або 91% знайшли родинний прихисток у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, сім’ях опікунів і піклувальників. Загальнодержавний показник – 89%.

Про це повідомив начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Ростислав Дрозд під час виїзного засідання колегї обласної державної адміністрації у Кременці.

«Впродовж останніх років завдяки належно проведеній роботі кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування влаштованих до сімейних форм виховання постійно зростає.

Зокрема, у 2016 році з 1067 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в області, 970 дітей або 91% (при загальнодержавному показнику 89%) знайшли родинний прихисток у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, сім’ях опікунів і піклувальників. За аналогічний період 2015 року цей показник склав 88,9%», – констатував Ростислав Дрозд.

Здійснюється контроль за умовами проживання дітей у створених на території області прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, а відповідно і дітей влаштованих до них на утримання та виховання.

Загалом в області функціонує 10 дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ), і 130 прийомних сімей (ПС), в яких виховується 204 дитини.

Протягом звітного періоду створено 2 прийомні сім’ї, довлаштовано 3 дітей в діючу прийомну сім’ю та влаштовано 3 дитини в діючі дитячі будинки сімейного типу.

Нагадаємо, на сьогодні в області проживає 1067 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (256 та 811 відповідно).

Джерело: gazeta-misto.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter