7ec3a2b40aa7bc5195c0709f44e8cd62_M

У четвер, 1 вересня, до Тернополя завітає голова правління Української міжбанківської валютної біржі, доктор економічних наук Анатолій Гулей.

Тут він проведе відкриту лекцію у Тернопільській бізнес-школі ТНЕУ.

Тож у День знань усіх бажаючі зможуть дізнатися більше про ефективне управління особистим капіталом.

«Обговорення того, як контролювати доходи та витрати, ефективно інвестувати капітал та запобігти інвестиційним втратам, буде цікавим як для власників, топ-менеджерів компаній, фахівців у сфері фінансів та інвестицій, так і всім, хто прагне ефективно керувати особистими фінансовими потоками та зацікавлений у персональному розвитку й успіху», – кажуть у прес-службі вузу.

Учасники зустрічі матимуть нагоду дізнатися детальну інформацію про те, до яких банків, фондів, страхових компаній краще вкладати гроші, грамотно оцінюючи їхню надійність, як цілеспрямовано керувати фінансовими потоками, інвестуючи ефективно, як управляти особистим капіталом у період економічних криз.

Зустріч відбудеться 1 вересня о 18.30 год. в аудиторії №23 (бульвар Шевченка, 9, Центр європейських та міжнародних студій ТНЕУ).

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc7h5Zn1g7dbSvL6ZJWmUQ99MNy2ivS9mIdLizNn8tN-MvLeA/viewform

Анатолій Гулей, доктор економічних наук, голова правління Української міжбанківської валютної біржі, екс-голова правління АТ «Ощадбанк», міжнародний експерт у сфері інвестування, член Наглядової ради Тернопільської бізнес-школи.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter