feelukraine-logoТернопільська обласна державна адміністрація продовжує активно підтримувати молодіжні ініціативи, в тому числі щодо міжнародного співробітництва. В рамках проекту «Feel Ukraine», запропонованого програмою обміну «Aiesec», до Тернополя приїхали 20 стажерів з різних куточків світу.
Протягом тижня іноземні гості зможуть краще ознайомитись з культурою та традиціями Тернопілля, відвідають визначні місця нашого краю і зможуть відчути всю красу та неповторність української національної ментальності. Результатом їхньої подорожі стане створення інформаційного сайту не лише про Тернопіль, а й про Західну Україну.
«Проект триватиме з 11 липня до 22 серпня. Його метою є розвинути бренд України в світі, сприяти туризму та допомогти зламати певні стереотипи про нашу країну. Користуючись можливістю хотіла б подякувати Тернопільській обласній державній адміністрації за сприяння та підтримку», – наголосила координатор «Feel Ukraine» Ірина Григорчук.
Відтак відділ сім’ї та молоді профінансує проживання учасників. З допомогою відділу туризму іноземні гості матимуть можливість безкоштовно відвідати Збараж, Вишнівець та Кременець. Відділ спорту забезпечить подорож на Кременецьку плавну трасу.
Учасники проекту вже побували в Чернівцях, Львові та Івано-Франківську. Однак кажуть, що Тернопільська область відзначається своєю відкритістю, мюльтинаціональністю, а тому найбільше нагадує Європу. Запевняють, люди в нас доброзичливі, щирі і легкі в спілкуванні. А ще відрізняються своєю працьовитістю, особливо жінки.
На Тернопільщину завітали гості з 10 різних країн: Німеччини, Бахрейну, Туреччини, Єгипту, Нідерландів, Китаю, Малайзії, Мексики, Марокко та Тунісу.
Нагадаємо, цього року відділ сім’ї та молоді Тернопільської адміністрації відібрав понад 30 проектів молодіжних та дитячих громадських організацій, яким буде надана підтримка в організації та фінансуванні з обласного бюджету. Крім того, буде залучено більш ніж півмільйона гривень з Держбюджету на заходи, які проводитимуть молодіжні громадські організації.

Джерело: poglyad.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter