11Нещодавно прийнята в комунальну власність міста Тернополя залізнична лікарня стане об’єктом чергового “дерибану”. Приміщення площею майже 2000 квадратних метрів в центральній частині міста по вулиці Франка міська влада хоче віддати в оренду.

За пропозицією начальника відділу охорони здоров’я Тернопільської міської ради Ростислава Левчука, міськвиконком схвалив рішення про намір віддати в оренду 1927 кв. м. приміщення комунального підприємства “Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр”. Остання установа створена міською радою на базі майна колишньої залізничної лікарні.

Таким чином фактично відкритий шлях для прихованої приватизації медичного закладу, адже в орендаря, який виграє конкурс на право оренди приміщень лікарні, з’являться законні підстави ставити питання про викуп приміщень. В світлі реформ, які здійснюються в медицині, це дуже ймовірний сценарій. Тому не виключено, що на базі залізничної лікарні ми побачимо приклад приватного медичного закладу. Насторожує той факт, що стартова ціна орендної плати в кілька разів менша за ринкову і складає трохи менше 90 тисяч гривень, або 46,5 гривень за квадратний метр.

Цікаво, що це рішення виконкому міської ради було прийняте ще 2 серпня. Однак до цього часу ніхто не б’є на сполох, навіть так звана опозиція до Надала. Не виключено, що депутати також зацікавлені у такому розвитку подій. Та чи виграє від зникнення комунальної лікарні Тернопіль?

Джерело: zz.te.ua

 

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter