завантаження-2В багатьох містах України вже стали звичними сімейні формати відпочинку у вигляді пікніків. Таку практику хочуть запровадити і у нашому місті.

“Хочемо організувати дводенні пікніки на нових локаціях, які до цього не були відкриті тернополянам, – розповідає директор КП “Туристично-інформаційний центр міста Тернополя” Тарас Ковальчук. – На пікніку ми хочемо проводити майстер-класи, організувати фото зону, фуд зону (без горілки та шашликів, лише street food формат), спорт зону, ярмарку хенд-мейду та ярмарку сільськогосподарської продукції, танці, конкурси, естафети, змагання району з різних видів спорту. Суботній день завершиться вечіркою, а у неділю пікнік завершимо переглядом фільмів під відкритим небом. Для проведення таких сімейних пікніків дуже добре підходять локації, що відремонтувались на спальних районах”.

Так, 6-7 серпня пікнік відбудеться на бульварі Данила Галицького. 13-14 серпня -у сквері на вулиці Миру, а 20-21 серпня – на БАМі.

Як зазначають організатори, проведення таких пікніків дасть можливість розвивати не тільки центральні райони, але і принесе свято на спальні райони, мешканці яких не завжди мають можливість потрапити у центр міста на відпочинок. Також це можливість для розвитку малого та мікро бізнесу у Тернополі, консолідувати групу активних підприємців та громадян, які є патріотами нашого міста та хочуть його розвивати та залучати туристичні потоки.

“Відпрацювавши формат пікніків цього року, ми будемо планувати їх проведення на постійній основі наступного року. Та заплануємо рекламну компанію по всій Україні, з посилом “Приїдь в Тернопіль на Пікнік”. Це не буде набридати районам, оскільки до них він буде повертатись раз на місяць-півтора. А для гостей міста та жителів дасть можливість відпочивати кожні вихідні”, – зазначає пан Ковальчук.

Aficha

Джерело: zz.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter