бабло-655x333Працівники освітньої галузі Тернопільщини за одну годину своєї роботи отримують приблизно 75 гривень. Втім, це не означає, що місячна зарплата в них найбільша – в середньому по області 3 700 гривень. У той самий час місячний заробіток газовиків при оплаті праці 41 грн/год, сягає майже 6 тис. гривень.

Такі дані за липень оприлюднили в Головному управлінні статистики у Тернопільській області.

Так, у минулому місяці найбільше поповнились зарплатою гаманці фінансистів і працівників страхової галузі. Їхня заробітна плата більша від мінімальної (1 450 грн) майже у 4,5 рази і становила приблизно 6 400 грн. Годину роботи фінансистів і страхових агентів оцінюють у 43 грн.

Наступні в рейтингу з місячним заробітком 5 700 грн ті, хто має справу з постачанням електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря. Нижче по сходинці – державні службовці, військові та ті, хто здійснює обов’язкове соціальне страхування. Їхній місячний дохід становив приблизно 5 600 грн. За годину роботи штатні працівники в обох випадках заробляли трохи більше 41 грн.

2 000 грн не сягнула липнева зарплата тих, хто надає інші види послуг. Їхній місячний заробіток – найменший, і вони посідають найнижчу сходинку в рейтингу.

Середня зарплата в Тернопільській області в липні становила 4 047 грн.

Результати дослідження ґрунтуються на основі даних по фірмах і установах, у яких числяться щонайменше 10 найманих працівників.

Джерело: beztaby.te.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter