1917_5_2Заклад нового типу – Дружбівська загальноосвітня багатопрофільна школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням правознавчих наук та посиленою фізичною підготовкою з 1 вересня працюватиме у селищі Дружба вТеребовлянському районі.

Вихованці даного закладу матимуть змогу займатися у модернізованому спортзалі з необхідним обладнанням, тренажерному залі. Планується налагодження роботи  правознавчого клубу „Феміда”, військово-патріотичних гуртків, спортивних секцій, школи ЮІР, медичних груп тощо.

Довідково

Як  свідчить досвід, найбільш вдалою є модель організації профільного навчання, за якої загальноосвітній навчальний заклад має партнерські стосунки з професійно-технічним або вищим навчальним закладом, чи, навіть, входить до його структури.

Профілізація старшої школи в Україні відповідає загальному контексту розвитку старшої школи в зарубіжжі, яка в країнах світу  є профільною. Кількість профілів/напрямів диференціації може варіюватися від 3 (Німеччина, Франція) до 17 (Швеція). Тривалість профільного навчання у середньому становить 2-4 роки.

Існує два базових підходи до організації профільного навчання в зарубіжжі: профілізація в межах єдиної установи, або – в межах окремих типів навчальних закладів (академічних, технічних професійних тощо).

Джерело: oda.te.gov.ua

Розкажи друзям
  • gplus
  • pinterest

Якщо Ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter